Vánoční seminář s nejlepšími českými twirlery 2018

Vánoční seminář s nejlepšími českými twirlery 2018

VÁNOČNÍ SEMINÁŘ S NEJÚSPĚŠNĚJŠÍMI ČESKÝMI TWIRLERY 2018 JE TU!
Již pátý ročník velmi oblíbeného Semináře s nejúspěšnějšími českými twirlery, pořádaný Svazem mažoretek a twirlingu ČR - NBTA, z.s., se bude konat 27. 12. 2018 ve sportovní hale v Hořicích. Seminář je vhodný pro začínající a pokročilé twirlery i mažoretky. Vyučovat budou přední čeští twirleři a trenéři twirlingu - Tereza Rejlová, Veronika Kadlecová, Barbora Novotná, Vojtěch Slezák, Lucie Matoušková a Aneta Poláková. Pro závodníky A třídy je v čase semináře zařazena i výuka Levelu 2, což je evropská zkouška, kterou budou twirleři potřebovat pro start na Mistrovství Evropy v italském Lignanu v roce 2019 v disciplínách S1H a S2H, ve věkových kategoriích JM, JS a S.

Začátek semináře je v 10 hodin, ukončení v 18:15. Na twirlery a mažoretky čeká 7 hodin výuky.

Pro ty, kteří se přihlásí na seminář i na výuku L2, máme připravené 4 hodiny výuky L2 a 3 hodiny výuky skupinové. Rovněž je možné se přihlásit pouze na výuku L2 (4 hodiny výuky).

PRO ÚČASTNÍKY SEMINÁŘE, KTEŘÍ JSOU ČLENY SVAZU MAŽORETEK A TWIRLINGU ČESKÉ REPUBLIKY, JSME UDRŽELI SKVĚLOU VÁNOČNÍ CENU 400 KČ/OSOBU.

Seminář bude možno darovat každému twirlerovi formou dárkové poukázky pod stromeček! Stačí označit tuto možnost v přihlášce a poukaz Vám zašleme mailem!

PŘIHLÁŠKU VYPLŇTE NA NÁSLEDUJÍCÍM ODKAZU:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdXGsPIamFyPHgUK1…/viewform

Zpět