Semináře TWIRLING

Z pohledu porotce - seminář

Svaz mažoretek a twirlingu ČR si dovoluje své členy pozvat na unikátní celodenní seminář, který povedou certifikovaní, národní a mezinárodní porotci.

Celý článek

Odborný seminář pro vedoucí a trenéry

Zveme Vás na odborný seminář pro vedoucí a trenéry,

který se bude konat v sobotu 3. 10. 2020 9.00 - 13.00 v DDM Kolín.

Celý článek

ONLINE víkendový twirlingový seminář

Svaz mažoretek a twirlingu ČR Vás zve na první ONLINE víkendoý twirlingový seminář.

Celý článek

Zkoušky a semináře Level 1 - PODZIM

Veškeré informace k výukovým seminářům na podzim nalezntete uvnitř.

Celý článek

Vánoční seminář s nejlepšími českými twirlery 2018

Již pátý ročník velmi oblíbeného Semináře s nejúspěšnějšími českými twirlery, pořádaný Svazem mažoretek a twirlingu ČR - NBTA, z.s., se bude konat 27. 12. 2018 ve sportovní hale v Hořicích.

Celý článek

Seminář pro vedoucí, mažoretky a twirlery - Mohelnice

Seminář pro vedoucí, mažoretky a twirlery v Mohelnici. Tato akce proběhne pod záštitou Svazu mažoretek a twirlingu ČR ve dnech 2 - 3. února 2019.

Celý článek

KONEC ŠKOLNÍHO ROKU S ILARIÍ INTERLIGI

Zveme Vás na 3. ročník twirlingového semináře - Konec školního roku s twirlingem, tentokrát s Ilarií Interligi z Itálie!

Celý článek

Twirlingový seminář Mistryní světa z USA!

Zveme Vás na jedinečný seminář s Catherine Watters z USA!

Celý článek

Příprava Level 1 - mimořádná zkouška

7. října proběhne v Kroměříži mimořádná zkouška twirlerů z Levelu 1.

Celý článek

Twirlingový seminář s nejúspěšnějšími českými twirlery - 4. ročník

27. prosince 2017 proběhl v Poděbradech již čtvrtý ročník oblíbeného twirlingového semináře s nejúspěšnějšími českými twirlery. Vyučuovali Mistři ČR v twirlingu: Barbora Novotná, Lucie Matoušková, Tereza Rejlová, Vojtěch Slezák a Aneta Poláková.

Celý článek

Konec školního roku s twirlingem - 2.ročník

V červnu roku 2016 proběhl druhý ročník twirlingového semináře Konec školního roku s twirlingem. Lektorkami byly Barbora Novotná, Jana Svobodová, Veronika Kadlecová a Lenka Svobodová. Součástí semináře byla debata, která proběhla od 9.00 do 11.00 hodin pod vedením technického ředitele pro twirling, některých porotců a lektorů. Dále byla udělena cena za nejlepšího reprezentanta roku 2016, kterým se stala Jana Svobodová.

Celý článek

LEVEL 1

SMTČR - NBTA, z.s. vyhlašuje pro všechny své členy další zkoušky a výukové semináře Evropského levelu 1 a přípravy level 1.

Celý článek

Schůzka vedoucích - TWIRLING

25. června proběhla od 9 do 11 hodin v hale BIOS v Poděbradech schůzka všech twirlingových vedoucích.

Celý článek

Zkouška LEVEL 1 A PŘÍPRAVA LEVEL 1

SMTČR - NBTA, z.s. vyhlašuje pro všechny své členy další zkoušky Evropského levelu 1 a přípravy level 1.

Celý článek

Twirlingový seminář s nejúspěšnějšími českými twirlery - 3. ročník

V prosinci 2016 proběhl v Poděbradech třetí ročník twirlingového semináře s nejúspěšnějšími českými twirlery. Lektoři byli Josef Hlaváček, Vojtěch Slezák, Jana Žikavská, Tereza Rejlová, Eva Auersvaldová, Lucie Matoušková a Kateřina Burdová.

Celý článek

Twirlingový seminář s technickou ředitelkou WFNBTA Christinou Bel a několikanásobnou mistryní Evropy Danou Vaitilingom

V říjnu 2016 proběhl v Poděbradech twirlingový seminář s technickou ředitelkou WFNBTA Christine Bel a několikanásobnou mistryní Evropy Danou Vaitilingom z Francie. Součástí semináře bylo také školení porotců a zkoušky mezinárodních porotců WFNBTA.

Celý článek

Druhý společný trénink reprezentace na Mistrovství Evropy 2016

V březnu 2016 se v S-centru Benešov konal již druhý společný trénink české reprezentace před odjezdem na Mistrovství Evropy do italského města Lignano Sabbiadoro. ​Byl určen pro všechny soutěžící, kteří se na ME nominovali z Mistrovství České republiky, které se konalo v Hluku. Nominovaní v disciplínách solo 1 baton zde skládali i výkonnostní zkoušky, tzv. Level 1, který byl nezbytný pro účast na Mistrovství Evropy.

Celý článek

Twirlingový seminář s nejúspěšnějšími českými twirlery - 2. ročník

29. prosince 2015 proběhl v Poděbradech již druhý ročník oblíbeného twirlingového semináře s nejúspěšnějšími českými twirlery. Speciálním hostem byla několikanásobná Mistryně ČR v moderní gymnastice a členka české reprezentace Andrea Kheilová. Dále vyučovali Mistři ČR v twirlingu: Josef Hlaváček, Veronika Kadlecová, Barbora Novotná, Lucie Matoušková, Lenka Doleželová a Tereza Rejlová.

Celý článek

Konec školního roku s twirlingem - 1.ročník

V červnu roku 2015 proběhl první ročník twirlingového semináře Konec školního roku s twirlingem. Lektorkami byly Lucie Matoušková, Tereza Rejlová, Lenka Klepalová a Adéla Abdul khalegová. Součástí semináře byla debata, která proběhla od 9.00 do 11.00 hodin pod vedením technického ředitele pro twirling, některých porotců a lektorů. Dále byla udělena cena za nejlepšího reprezentanta roku 2015, kterým se stala Eva Beranová.

Celý článek

První společný trénink reprezentace na Mistrovství světa 2015

15. března 2015 se v Ostrově nad Ohří konal historicky první společný trénink české reprezentace před významnou událostí, jako byla účast na Mistrovství světa v twirlingu. Na tréninku byli přítomni zástupci Svazu mažoretek a twirlingu, ale i twirlingové porotkyně. Celý den se pilně trénovalo a na závěr každý předvedl svou skladbu před zraky ostatních účastníků.

Celý článek

Seminář s nejúspěšnějšími českými twirlery - 1. ročník

V prosinci 2014 proběhl v Poděbradech první seminář s nejúspěšnějšími českými twirlery, který byl určen pro začínající i pokročilé twirlery z České republiky. Mezi lektory se objevily špičky českého twirlingu, a to Josef Hlaváček, Eva Kutáčová (rozená Formánková), Barbora Novotná, Lenka Doleželová, Lucie Matoušková, Denisa Fekiačová a Jana Žikavská. Kromě twirlerů zde vyučovali i skvělí taneční lektoři - Daniel Netušil a Mirka Žemličková.

Celý článek