NŠ 2017 Strakonice - Zemské finále skupin/Čechy

NŠ 2017 Strakonice - Zemské finále skupin/Čechy

Svaz mažoretek a twirlingu NBTA ČR vás všechny zve na oficiální mažoretkovou soutěž Národního šampionátu 2017.

Do Strakonic se sjedou mažoretkové skupiny z celých Čech, aby na Zemském finálovém kole bojovaly o cenné kovy a hlavně o postupy na Mistrovství České republiky, které se koná již tradičně v lázeňském městě Poděbrady.

PROGRAM

Ke stažení ZDE.

NÁVRATKA

Prosíme odeslat vyplněnou a naskenovanou návratku do 16. května 2017.

Na e-mail: meks.program@strakonice.cz

Děkujeme.

Ke stažení ZDE.

PROSTOROVÉ ZKOUŠKY (pódiové formace)

Rádi bychom vás informovali o průběhu prostorových zkoušek, které budou probíhat v letním kině na Zemském mistrovství Čech ve Strakonicích, a to podle rozlosování pořadí na defilé, které proběhne v sobotu dopoledne.

Harmonogram zkoušet v letním kině:
Děti mladší a Děti starší - sobota 15:00 až 18:00 hodin
Junior a Senior - neděle 7:30 až 9:00 hodin

_____________________________________
Děti mladší - 11 skupin
Děti starší 12 skupin
Junior - 4 skupiny
Senior - 8 skupin
_____________________________________
Každá skupina bude mít na prostorové zkoušky zhruba 10 minut. Tzn., že podiovou formaci si bude moci každý vyzkoušet cca. 2x. V sobotu bude v kině k dispozici rádio, které přehrává flashky i CDčka. V neděli by mělo být ozvučení již plně funkční s aparaturou.
Prosíme tedy skupiny v kategorii Děti mladší a starší, aby ihned po odcvičení pochodového defilé, šly zkoušet do prostor letního kina v pořadí, jaké bude rozlosované na pochodé defilé.
(Tzn.,například, pokud budou rozlosované Pražské mažoretky v DM jako první, Měly by jít zkoušet do kina také jako první).
Každý vedoucí si tedy za své prostorové zkoušky ručí sám a měl by dodržet čas zkoušek tak, aby neomezil ostatní skupiny ve zkoušení. Prosíme, v rámci fair play, aby všechny skupiny dodržovaly pořadí zkoušek a domluvily se na případné výměně mezi sebou.
Mějte se moc hezky a těšíme se na viděnou ve Strakonicicíh.

VÝSLEDKY

Vážené mažoretky, vážené porotkyně, vážení vedoucí
na základě Vašeho upozornění jsem překontrolovala a přepočítala výsledky. V kategorii Děti starší došlo u některých skupin ke změně pořadí a postupů. Tímto se Vám všem omlouvám za vzniklé problémy.

Jana Jančová - sčitatelka

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Zpět