Mažoretky

Členská schůze SMTČR

Mimořádná členská schůeze se bude konat v neděli 9. září ve Velkém Oseku.

Zveme všechny členy SMTČR.

Celý článek

Školení stávajících a nových porotců - mažoretky NBTA

V sobotu 17. března proběhne školení stávajících a zkoušky nových mažoretkových porotců NBTA.

Celý článek

Členská schůze

Svaz mažoretek a twirlingu ČR Vás zve na členskou schůzi.

Celý článek

TRENÉR MAŽORETEK III. TŘÍDY

SMTČR - NBTA, z.s. organizuje ve spolupráci s Ústřední školou COS školení TRENÉR MAŽORETEK III. TŘÍDY.

Celý článek

SEMINÁŘ pro vedoucí/trenéry mažoretek a twirlingu a společné jednání členů SMTČR

Výkonná rada SMTČR vás zve na seminář vedoucích a trenéru mažoretek a twirlingu v tomto termínu 21. - 22. října 2017 do Velkého Oseku.

Na semináři proběhne i společné jednání členů SMTČR (vedoucích, trenérů, porotců a výkonné rady).

Celý článek

Přihlášení účastníci KM na NŠ 2017

Seznam aktuálně přihlášených účastníků do soutěže klasická mažoretka na Národní šampionát 2017, naleznete uvnitř článku.

Celý článek

Mistrovství Evropy mažoretek 2016 - Anglie/Crawley

Začátkem měsíce října proběhne Mistrovství Evropy mažoretek v Anglii/Crawley. Letos se toto mistrovství koná ve dnech od 7.10.2016 do 9.10.2016. Česká republika bude mít početnou výpravu, reprezentovat nás bude 11 skupin, 12 sólistů a 12 dvojic.

Více organizačních informací naleznete uvnitř článku.

Celý článek

AKREDITOVANÝ KURZ MŠMT - Tvorba choreografie

Zveme Vás na kurz, který pořádá DDM Sluníčko v Lomnici n/P. Případné Vaše přihlášky posílejte přímo jim.

Celý článek

Školení vedoucích mažoretkových skupin a nových porotců KM

Školení vedoucích mažoretkových skupin + schůzka stávajících porotců KM a školení nových porotců KM se bude konat o víkendu 10. - 11. 9. 2016 v Kolíně.
Vážení vedoucí, dovolujeme si Vás pozvat na školení vedoucích mažoretkových skupin, které se uskuteční v září tohoto roku. Věříme, že školení bude přínosem pro všechny a že si společný víkend hezky společně užijeme. Na setkání s Vámi se těší Petra Prajzová a další členové VR SMTČR.

Celý článek

NŠ 2016 Poděbrady - Mistrovství ČR skupin

Největším vrcholem Národního šampionátu mažoretek je bezpochyb Mistrovství České republiky skupin KM. Letošní mistrovství opět proběhlo v krásném lázeňském městě Poděbrady. Ty nejlepší skupiny KM si z Poděbrad odvážejí nejen tituly Mistrů ČR ale také nominace na ME, které se letos koná v Anglii.

Celý článek

NŠ 2016 Klatovy - Zemské finále skupin/Čechy

V rámcí národního šampionátu mažoretek proběhlo o víkendu 4. -5. června 2016 Zemské finále Čech. Nejlepší skupiny postoupily na MČR do Poděbrad.

Celý článek

NŠ 2016 Otrokovice - Zemské finále skupin/Morava a Slezsko

Mistrovství Moravy a Slezka proběhlo 28. května 2016 v Otrokovicích. Nejlepší skupiny postupují na mistrovství ČR do Poděbrad.

Celý článek

NŠ 2016 Ronov nad Doubravou - MČR Sóla a Dua KM a rekvizit

Mistrovství České republiky v disciplínách Sólo a Duo klasické mažoretky a rekvizit proběhlo jako již tradičně v Ronov nad Doubravou v termínu 21. – 22.5. 2016. Nejlepší sóla a dua s rekvizitami postoupila na mistrovství Evropy do Anglie.

Celý článek

NŠ 2016 Žatec - Oblastní kolo skupin/Čechy

14. května 2016 proběhlo v Žatci Oblastní kolo soutěže mažoretek. Nejlepší skupiny postoupily na Zemské finále do Klatov.

Celý článek

NŠ 2016 Říčany - Oblastní kolo mažoretek/Morava a Slezsko

První květnovou sobotu 7. 5. 2016 proběhlo v Říčanech jedno z Oblastních kol skupin klasické mažoretky. Do Říčan se sjely mažoretkové skupiny z celé Moravy a Slezska, ty nejlepší si vybojovaly postup na Zemské finále do Otrokovic.

Celý článek

NŠ 2016 Chlumec nad Cidlinou - Oblastní kolo skupin/Čechy

V Chlumci nad Cidlinou se konalo první Oblastní kolo skupin klasické mažoretky v Čechách. Postupující skupiny se probojovaly na Zemské finále Čech.

Celý článek

NŠ 2016 Dobrovice - Sóla a Dua s rekvizitou + MČR Miniformací

V Dobrovicích se 23.4.2016 konalo mistrovství Čech sóla a dua s rekvizitami + mistrovství České republiky v miniformacích. Ty nejlepší sóla a dua s rekvizitami postupovala na MČR.

Celý článek

NŠ 2016 Hluk - Sóla a Dua KM

V sobotu 16. dubna se v Hluku konala soutěž sóla, dua klasická mažoretka a sóla, dua s hůlkou a rekvizitou. Jednalo se o mistrovství Moravy a Slezska z kama postupovala nejlepší sóla a dua na mistrovství České republiky.

Celý článek

NŠ 2016 Benešov - Sóla a Dua KM

Ve dnech 9. - 10. dubna 2016 proběhla v Benešove soutěž sóla, dua klasická mažoretka (KM). Jednalo se o mistrovství Čech, z této soutěže postoupila ty nejlepší sóla a dua na mistrovství České republiky.

Celý článek

Členská schůze NBTA ČR

Vážení členové,

dovolujeme si Vás pozvat na členskou schůzi, která se letos uskuteční v neděli 26. března v Praze (EuroDanceCenter Praha 1, Národní 10 - vchod z Voršilské 14).

Celý článek

NŠ 2015 Ostrov - Mažoretka roku 2015

Během Národního šampionátu se vybírají sympatické a pohledné mažoretky do semifinále soutěže "Miss mažoretka roku". Semifinále je součástí MČR skupin v Poděbradech, z tohoto semifinále je vybráno 12 nejpůvabnějších dívek do finále. Právě ono zmiňované finále se konalo v Ostrově, kde dívky od pondělí 26. 10. 2016 měly soustředění a 31. 10. 2016 na krásném ostrovském zámečku proběhlo slavnostní finále.

Celý článek