CZECH TWIRLING ACADEMY

Svaz mažoretek a twirlingu ČR - NBTA, z.s. / Twirling NBTA & WBTF spouští zcela nový a unikátní projekt, který je otevřen pro všechny členy SMTČR, kteří mají odhodlání se neustále zlepšovat. Projekt CTA je zaměřen na celkové zlepšení českého twirlingu v oblasti techniky hůlky, náročnosti, těla a projevu. CTA probíhá pod vedením největších jmen z řad evropských a světových lektorů, kteří​ dosahují každoročně těch nejvyšších příček na mezinárodním poli.

Cílem CTA jsou pravidelné tréninky se zahraničními a českými lektory, které mají jednotný program a metodiku. Víkendové tréninky se zahraničním lektorem jsou jednou za 2-3 měsíce a v mezičase pak s českými lektory dle potřeby.

Nejedná se o jednorázové akce, nýbrž o kontinuální plán, který má efekt zejména do budoucnosti.

Charakteristika:

Rozdělení:

Tréninky:

Lektoři:
První trénink – MARYSE BUDAN (Francie) / Veronika Kadlecová
Maryse je jednou z nejúspěšnějších francouzských i evropských lektorů. Několik let je také mezinárodní porotkyní a povídá se o ni, že je jedním z nejpřísnějších porotců vůbec. Maryse dokonale rozpozná ať už malou chybu, ale i velkou. Dokáže naučit každého správné základy a velmi si zakládá na čisté technice hůlky a těla. Ve francouzské obdobě CTA vede úspěšně několik tréninků, takže má zkušenosti s podobným konceptem. Zastává jednu z nejvyšších fukcích v oblasti učitelé twirlingu - je členkou odborné komise, která zkouší mezinárodní učitelský level 1 a 2. V ČR byla již mnohokrát, ať už školit naše učitele, porotce nebo soutěžící. Maryse se neustále vzdělává ve twirlingu a jeho trendech, aby ji nic neuniklo. Její největší výhodou jsou zkušenosti z porotcování, a tak nejlépe ví, co je na soutěžích nutné a požadováno. Jsme poctěni, že právě ona bude prvním lektorem CZECH TWIRLING ACADEMY!

• Druhý trénink – TIHOMIR BENDELJA (Chorvatsko) / Lucie Matoušková

Tihomir je v současné době jeden z nejúspěšnějších twirlerů v Evropě a na světě. Pyšní se několika tituly Mistra Evropy a světa. Díky tomu, že již několikátým rokem jezdí po celé Evropě a vyučuje v klubech a na skupinových seminářích, je také výborným lektorem. Stal se z něj pečivý, trpělivý, ohleduplný a kreativní lektor. Do ČR jezdí pravidelně, a tak má přehled o nejčastějších chybách českých twirlerů a také o jejich stylu. Tihomir má zkušenosti také jako twirlingový porotce, několikrát zasedl v porotě na mezinárodních soutěžích. Je majitelem certifiáktu pro mezinárodního lektora WFNBTA - Level 1 a Level 2. Sám velice dbá na čistotu hůlky a těla, snaží se tyto dva důležité aspekty nepodceňovat a nezaměřuje se tedy jen na hůlku a těžké prvky, ale především na správnou techniku provedení. Zná přesnou metodiku základních twirlingových prvků a dokáže je skvěle předat dalším. Jeho přístup si zamilovalo spoustu twirlerů, protože nevolí tvrdou cestu, ale i tak dosahuje úžasných výsledků. Kromě zásoby naprosto originálních prvků, které dokonce vymýšlí sám, zná také celou řadu tanečních kombinací s hůlkou.

• Třetí trénink – PIETER HAZEU (Itálie) / Barbora Novotná

Pieter Hazeu je v twirlingovém světě opravdu velké jméno. Pieter závodil jako velice úspěšný aktivní twirler v WBTF a po ukončení své kariéry nastoupil do NBTA Itálie jako trenér reprezentace. Jeho výsledky mluví za vše –Itálie se drží několik let na vrcholu Evropské scény a jen těžko je někdo poráží. Jeho studenti dosahují nejvyšších příček jak v individuálních skladbách, tak i skupinových. Jeho přístup je velice autoritativní, tvrdý a nekompromisní. Zároveň ale dokáže pochválit, zasmát se, utěšit a povzbudit. Z každého vymáčkne jeho maximum. Pieter jezdí do ČR již osmým rokem, a tak má český twirling dokonale zmapovaný. Spolupracoval s několika twirlery z ČR pouze jednou za rok a i tak dokázali vybojovat tituly MistrĤČR a výborné umístění na mezinárodních soutěžích. Jeho styl vládne Evropě, je ladný, ženský, velice půvabný a originální. Do jeho twirlingové zásoby prvků spadá vše, na co si vzpomenete – od základních prvků, přes rollsy, flipy, výhozy, duo, taneční kombinace, gymnastické a akrobatické prvky až k velice originálním prvkům. Spolupráce s Pieterem je roky osvědčená, a tak jsem nadšeni, že jde do CTA s námi!

Obsah:

Program:

Členství:

Cena:

Strava a ubytování 1. TRÉNINK PODĚBRADY:

- Plná penze - 340Kč (1x snídaně 40 Kč, 2x oběd 110 Kč, 1x večeře 80 Kč)
- Jedna osoba na pokoji - 340Kč / osoba / noc
- Dvě osoby na pokoji - 300Kč / osoba / noc
- Tři osoby na pokoji - 260Kč / osoba / noc

Strava a ubytování 2. a 3. TRÉNINK NYMBURK:

- Plná penze - 360Kč (1x snídaně v ceně, 2x oběd 120Kč, 1x večeře 120Kč)
- Dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj - 400Kč / osoba / noc
- WELLNESS - teplý hydromasážní bazének, finská sauna (cca 30-60min), vstup do plaveckého bazénu - 83 Kč/os/den

PŘIHLÁŠKA: https://docs.google.com/forms/d/1aiNfjLhDba9VbHY3MnVmV2EctNBAJJaOuZGyBASyBRA/edit

V případě jakýchkoliv dotazů pište na czechtwirlingacademy@email.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH