Akce

NŠ 2019 Otrokovice - Zemské finále skupin/Morava a Slezsko

Zemské finále Moravy a Slezska pro mažoretkové skupiny se bude konat 26. května 2019 v Otrokovicích. Soutěžit se bude v disciplínách pochodové defilé a podiová formace. Soutěž je součástí Národního šampionátu mažoretek a twirlingu České republiky.

Celý článek

NŠ 2019 Strakonice - Zemské finále skupin/Čechy

Zemské Mistrovství Čech pro mažoretkové skupiny se bude konat ve dnech 1.-2. června 2019 ve Strakonicích. Soutěžit se bude v disciplínách pochodové defilé a podiová formace. Soutěž je součástí Národního šampionátu mažoretek a twirlingu České republiky.

Celý článek

NŠ 2019 Mohelnice - Mistrovství České republiky mažoretkových skupin

Mistrovství České republiky mažoretkových skupinv halových disciplínách proběhne 9. června 2019 v Mohelnici. Soutěžit se bude v několika disciplínách, a to: Miniformace, Show Corps,
Parade Corps, Exhibition Corps, Traditional Corps, Batonflag Team, Traditional Pompoms Corps, Finále skupin Minimažoretek KM, Minishow. Udělovat se budou nejen tituly Mistrů ČR, ale také nominace na Mistrovství Evropy mažoretek. Soutěž je součástí Národního šampionátu mažoretek a twirlingu České republiky.

Celý článek

II. BACK Together - Open International Majorettes and Twirling competition

Zveme vás do Kutné Hory na druhý ročník soutěže BACK Together pořádanou asociacemi Svaz mažoretek a twirlingu ČR s Českou federací mažoretkového sportu.

Celý článek

GRAND PRIX 2019 LIMOGES - FRANCIE

GRAND PRIX 2019 LIMOGES - FRANCIE

Grand Prix je soutěž, kterou každoročně pořádá mezinárodní twirlingová organizace IBTF - http://www.ibtf-batontwirling.org/grand-prix.html

V letošním roce se koná ve francouzském Limoges od 8. - do 11. srpna 2019

Celý článek