Akce

NŠ 2019 Klatovy - Mistrovství Čech sóla a dua KM

Mistrovství Čech sól a duí klasické mažoretky tříd A a B se bude konat ve dnech 27.-28. dubna 2019 tradičně v Klatovech. Soutěž je součástí Národního šampionátu mažoretek a twirlingu České republiky.

Celý článek

NŠ 2019 Žatec - Oblastní kolo mažoretkových skupin/Čechy

Oblastní kolo mažoretkových skupin se bude konat 5. května 2019 v Žatci. Mažoretkové skupiny budou bojovat nejenom o tituly Mistrů oblasti, ale především o postupy na Zemské finále do Strakonic. Soutěž je součástí Národního šampionátu mažoretek a twirlingu České republiky.

Celý článek

NŠ 2019 Benešov - Oblastní kolo mažoretkových skupin/Čechy

Oblastní kolo mažoretkových skupin se bude konat 12. května 2019 v Benešově. Mažoretkové skupiny budou bojovat nejenom o tituly Mistrů oblasti, ale především o postupy na Zemské finále do Strakonic. Soutěž je součástí Národního šampionátu mažoretek a twirlingu České republiky.

Celý článek

NŠ 2019 Ronov nad Doubravou - Mistrovství ČR sólových disciplín

Mistrovství České republiky v disciplínách sólo a duo klasická mažoretka tříd A,B a sólo a duo s rekvizitami se bude konat 18.-19. května 2019 opět v Ronově nad Doubravou. Udělovat se budou tituly Mistrů, Vicemistrů a II. Vicemistrů ČR a nominace na Mistrovství Evropy mažoretek. Soutěž je součástí Národního šampionátu mažoretek a twirlingu České republiky.

Celý článek

GRAND PRIX 2019 LIMOGES - FRANCIE

GRAND PRIX 2019 LIMOGES - FRANCIE

Grand Prix je soutěž, kterou každoročně pořádá mezinárodní twirlingová organizace IBTF - http://www.ibtf-batontwirling.org/grand-prix.html

V letošním roce se koná ve francouzském Limoges od 8. - do 11. srpna 2019

Celý článek